- Reiselivets Oscar-kveld: Priser, prestisje og jubel da HSMAI hedret årets beste i bransjen
- Finalistene til HSMAI Awards Norway 2024 er…
- Meld deg på HSMAI Europe Power-Up – SoMe and influencers – The New Era of Reaching Customers!
- HSMAI Awards Norway 2024
- Nytt og spennende år - Møte- og Eventbørsen, Awards, ECC og mer!
Best Western Scandinavia styrker salgsavdelingen på corporate markedet
Stefan Granrud er ansatt som KAM, og skal styrke salget for Nord-Sverige, med base i Söderhamn. Han kommer fra stillingen som salgs- og markedsansvarlig i MGT Hotels, og har flere års erfaring som hotellsjef, og fra salg i telebransjen, skriver kjeden i en pressemelding.
Else Bang er ansatt som salgsansvarlig for Danmark, og skal styrke salget på det danske corporate-markedet. Hun begynner i sin stilling 1. februar 2015.
Fokusområder blir firmaavtaler, og kurs- og konferansekunder.
Else Bang er 35 år gammel, og har flere års drifts- og salgserfaring fra hotellbransjen. Hun har jobbet for Rezidor og First Hotels i København, samt Hotel Narsarsuaq på Grønland.
Country Manager for Best Western i Danmark, Søren Nystrøm gleder seg over ansettelsen.
– Jeg ser frem til å ønske Else velkommen til Best Western-familien. Hun har god kjennskap til hotellmarkedet, og evnen til å kommunisere troverdig og positivt. Jeg har store forventninger til hennes resultater, sier han.
Foto: Stefan Granrud og Else Bang, nyansatt i Best Western Scandinavia, som hhv KAM for Nord-Sverige, og salgsansvarlig for det danske corporate-markedet. Foto fra Best Western