HSMAI med nytt Advisory Board innen Event Marketing

HSMAI styrker sitt fokus på event og har etablert et kompetent Advisory Board for Event Marketing

ingunn_hofseth– Vi ønsker å bygge oss opp som hotell- og reiselivsnæringens viktigste møteplass for markedskommunikasjon, der events kommer mer i fokus, forteller HSMAIs administrerende direktør Ingunn Hofseth (venstre).

HSMAI er opptatt av å sette helhetlig kommunikasjon høyt på agendaen og events blir stadig viktigere for både våre medlemmer og våre medlemmers kunder. I den forbindelse har HSMAI invitert flere av landets dyktigste fagpersoner innen kommunikasjon, reiseliv og events til å være med i HSMAI Advisory Board for Event Marketing.

De skal bidra til å anerkjenne og sette fokus på møte og event som en viktig del av næringslivets strategi. HSMAI ønsker med denne satsningen å ytterligere styrke og profesjonalisere bransjen. HSMAIs satsning på event vil også senere omfatte et europeisk Advisory Board.

HSMAI EventPrisene hadde sitt første arrangement på Scandic Fornebu i fjor høst. For andre gang arrangeres nå HSMAI EventPrisene onsdag kveld 7. oktober på flotte Oslo Plaza. HSMAI samler kunder og bransjen til fest hvor vi skal hylle de beste, inspirere og skape nye muligheter for hverandre.

Under ser du medlemmene for HSMAI Advisory Board Event Marketing. Gruppen vil utvides med noen få ytterligere personer og skal ha sitt første møte over påske.

 • Anniken Enger, Rådgiver, Aniara analyse
 • Bente Bratland Holm, Reiselivsdirektør, VisitOSLO
 • Christopher Mortensen, Partner, Geelmuyden Kiese
 • Dominic Gorham, Guest Relation Manager, THE THIEF
 • Espen Ferbu, Senior rådgiver, NovaVista
 • Frode Aasheim, Managing Director, Norway Convention Bureau
 • Ingeline Gjelsnes, Markedsdirektør, Carlings
 • Jens Nesse, Daglig leder, Playroom
 • Marie-Louise Strömberg, Salgssjef, TusenFryd Event
 • Mette Snekvik Dæhli, Key Account Manager Meetings, Nordic Choice Hotels
 • Petter Gjelsnes, Fagansvarlig, JCPr
 • Rune Bjerke, Førsteamanuensis og Fagansvarlig for Event Management, Markedshøyskolen
 • Siw Schneider Johannessen, Markedsansvarlig/Forretningsutvikling, DNB Eiendom
 • Tine Birkeland, Director of Marketing, Communication & PR, Norway, Scandic Hotels
 • Tore Frisholm, Prosjektleder / Partner, Sketch Production
 • Tore Sergei Myklebust, CEO & Artistic Producer, Starworks

 

For ytterligere informasjon kontakt:

Benedicte Gilroy Bøgh
HSMAI Chapter Norway

bgb@hsmai.no

+47 916 52 873