HSMAI Møte- og Eventbørsen i ny drakt

HSMAI er opptatt av å sette helhetlig kommunikasjon høyt på agendaen, og events blir stadig viktigere, både for våre medlemmer og våre medlemmers kunder. I den forbindelse er det sentralt for oss å jobbe tett med eventbyråene, i forbindelse med at vi fornyer Møtebørsen, som er blitt Møte- og Eventbørsen, som arrangeres på Radisson Blu Plaza Hotel i Oslo, torsdag 28. januar 2016.

Vi har også invitert med oss Norwegian Convention Bureau (NCB), som har som oppgave å trekke enda flere internasjonale arrangementer til Norge, og er en viktig samarbeidspartner for HSMAI.

Sammen lanserer vi nå flere partnerpakker og display-løsninger, som kan være aktuell for flere utstillergrupper, deriblant hoteller og hotellkjeder, regioner, konferanse- og eventlokaler, transport og utleie, opplevelser og arrangører, teknologi og gründere, for å nevne noen.

Den detaljerte informasjonen kan lastes ned ved å klikke på dette ikonet (PDF, ca 1,6 mb):

PDF-mappe

Generell informasjon om HSMAI Møte- og Eventbørsen finner du på: meetingeventexchange.no

Toppfoto: Et utsnitt av HSMAI Møte- og Eventbørsen 2016, slik den er tenkt løst. Skisse fremstilt av NPG.