Flere internasjonale samarbeidspartnere for HSMAI

Håndtrykk

HSMAI har jobbet med å få på plass flere samarbeidsavtaler med internasjonale aktører. Fra tidligere har vi blant annet STR Global, HotelNewsNow.com, TripAdvisor og Sabre Hospitality Solutions.

Med vekst og flere europeiske aktiviteter og initiativer, er det stadig flere som ser verdien av å samarbeide med HSMAI. De nyeste partnerne vi gleder oss til å samarbeide med, er LivingSocial og Tnooz. Begge vil være tilstede på konferansen torsdag 24. mai.

I tillegg vil det til høsten blant annet arrangeres et webinar i samarbeide med Tnooz. Webinaret vil være gratis for medlemmer av HSMAI, så følg med for nærmere informasjon om dato og tema.

Andre aktører er også på banen, og det vil i kjølvannet av dette dukke opp nye tilbud for våre medlemmer, både i form av fagmøter og webinarer, men også i form av tilbud på tjenester med en kraftig rabatt for våre medlemmer. Følg med i nyhetsbrev og på www.hsmai.no for mer detaljer.